niedziela, 31 grudnia 2017

...

to był wyjątkowo dobry rok !!!
za wszystko dziękuję   💗


życzę Ci

Żeby każdy dzień Twojego życia przynosił nowe nadzieje na jutro – ponieważ nadzieja daje nam wszystkim powód do próbowania.

Żeby każdy nowy dzień przynosił uczucie podekscytowania, radości i cudowny sens doświadczeń. Oczekuj najlepszego, a to dostaniesz.

Żebyś znalazł pokój w prostych rzeczach, ponieważ to one zawsze będą.

Żebyś pamiętał dobre rzeczy, a zapomniał przykre i bolesne na rzecz tych przyjemnych, ponieważ to one przypomną ci, jakie twoje życie było wyjątkowe.

Żebyś doświadczył wszystkich dobrych rzeczy w życiu – szczęścia z urzeczywistniania swoich marzeń, radość z czucia bycia wartościowym i satysfakcję, z tego, że wiesz, że osiągnąłeś sukces.

Żebyś zrozumiał, jak ważne są cierpliwość i akceptacja innych takimi, jacy są. Ze zrozumieniem i miłością znajdziesz dobro w każdym sercu.

Żebyś miał wiarę w innych i umiejętność bycia wrażliwym. Otwórz serce i naprawdę dziel się cudem miłości i bliskości.

Życzę Ci abyś każdego dnia znalazł chwilę czasu dla siebie; abyś wyszedł sobie naprzeciw, abyś zajrzał do swojej duszy i abyś umiał zachować dystans pomiędzy swymi czynami i pragnieniami.

Życzę Ci przyjemnego uczucia po wysiłku. Efekt wysiłku to nie tylko przyjemne uczucie zmęczenia – to także wynik, którego osiągnięcie sprawiło Ci prawdziwą satysfakcję. Nikt nie musi wiedzieć , jak było to dla Ciebie trudne! powie Ci to Twoje zmęczone ciało.

Życzę Ci abyś pamiętał, że powodzenie w życiu nie jest niczym oczywistym ani naturalnym. Zatem wtedy, gdy Ci się powodzi, staraj się gromadzić zapasy ciepła i barw na zimno-szare dni, które prawdopodobnie jeszcze kiedyś nadejdą. Wówczas wystarczy, że ktoś podaruje Ci uśmiech, który pozwoli Ci przetrwać wszystko.

Życzę Ci abyś odczuł granice Twojej pewności siebie. Jeżeli jesteś zbyt pewny siebie, nie potrafisz w siebie wątpić, wówczas wątpisz już tylko w innych (a oni w Ciebie)! Umiejętna pewność siebie ma ogromne znaczenie w kontaktach z innymi ludźmi: ważne jest bowiem to, abyśmy umieli przyznać się, że czasem czegoś nie wiemy, czegoś nie jesteśmy całkiem pewni… W tym właśnie tkwi nasza siła.

Życzę Ci zadań, które Cię mobilizują i w które angażujesz się z ochotą. Byłoby wspaniale, gdybyś nie musiał realizować swego dzieła w samotności. Każdy kolejny dzień nieustannie rzuca nam nowe wyzwania – podejmuj je odważnie przez całe swoje życie.

Życzę Ci radosnego spotkania z samym sobą. Mam nadzieję, że czujesz, jak siła i radość wibrują w Tobie. Wyobrażam sobie, jak codziennie rozkoszujesz się wciągając na chwilę powietrze głęboko do płuc; jak energicznie i sprężyście wchodzisz po schodach. Życzę Ci, abyś rano i wieczorem oglądając swoje odbicie w lustrze mógł je obdarzyć szczerym uśmiechem.

Życzę Ci dystansu. Niech nagle pojawi się w Tobie myśl, że to, co widzisz, jest w rzeczywistości całkiem inne, niż sądziłeś. Odkryj piękno brzmienia dzwonów, interesującą barwę czyjegoś głosu, intrygujący zapach… Każdego dnia chociaż na kilka minut spróbuj pozbyć się swojego zwyczajnego sposobu myślenia.

Życzę Ci abyś mógł przeżyć w pełni swój smutek. I nie powinieneś starać się go ukryć. Cierpienia nie da się pogrzebać – z nim musimy się uporać. Tak jak z pnia drzewa, cios za ciosem, rzeźbi się ławę, tak i my musimy każdą stratę mozolnie “przepracować”. Dzięki temu uzyskamy “strukturę”, która będzie mogła stać się w przyszłości fundamentem naszego poczucia bezpieczeństwa, podstawą naszej miłości.

Życzę Ci aby każdego dnia spotkało Cie coś zaskakującego. Powinno to być coś, co wprawi Cie w zadumę. Nie tylko wielkie sprawy wywołują zdumienie i zachwyt; najczęściej wystarczą małe, powszednie rzeczy i wydarzenia: taniec motyla, rozkwitający pączek, śpiew słowika nad polami.

Życzę Ci aby nigdy nie opuściła Cię odwaga, gdy przyjdzie Ci porzucić swoje bezpieczne pozycje. Życzę Ci, abyś żył w zgodzie z samym sobą i z własnym systemem wartości: to wielkie szczęście, gdy jest się zadowolonym z tego, kim się jest.

Życzę Ci aby przeżyty wstrząs po stracie przyjaciela nie pogrążył Cię w smutku na zawsze. Poprzez przeżywanie cierpienia możemy w dowolny sposób kształtować to, co pozostało nam po jego stracie.

Życzę Ci naprawdę dobrego partnera do rozmowy. Niech będzie to człowiek, który intuicyjnie wyczuwa, jakich pytań oczekujesz i który naprawdę potrafi słuchać. Niech rozmowa z nim pomoże Ci uporządkować to, co wymaga uporządkowania. I Ty bądź dobrym słuchaczem dla kogoś.

Życzę Ci abyś umiał się cieszyć. Śmiej się z innymi ludźmi, ale nigdy z nich. Niech sprawia Ci radość, nawet mały, ale udany i nie staraj się wymyślić jeszcze Pozwól, aby Twoja radość prosto z Twego wnętrza, z głębi bowiem tych “dowcipnych intelektualistów” analizujących wnikliwie każdy nigdy tak naprawdę nie rozboli brzuch ze śmiechu!

Życzę Ci udziału w życiu innych ludzi. Tylko czasami udaje się nam naprawdę zrozumieć, czym powinny być nasze związki z innymi ludźmi.

Życzę Ci miłości, którą potrafisz obdarowywać innych, i miłości, którą sam możesz otrzymać w darze. Miłość to uczucie ścisłego związku ze wszystkim co żyje. Żyją ludzie, myśli. Muzyka żyje, woda, wiatr, życie.

Życzę Ci aby w jesieni życia drzewo Twoich osiągnięć było brzemienne w mnogość owoców, których kwiatom pozwoliłeś zakwitnąć w samym środku Twej drogi. Czy myślisz czasami o tym, że nasz dzisiejszy dzień już jutro stanie się dniem wczorajszym?

Życzę Ci wrażliwości, abyś wychodził ponad to, co tylko “przydatne” i “praktyczne” i dzięki temu mógł w pełni rozkoszować się spotkaniem z tym, co kryje się w Tobie i tym, co rozpościera się wokół Ciebie. Fakt, że potrafisz dostrzec to, co piękne, świadczy najlepiej o tym, że piękno tkwi także w Tobie. Wsłuchaj się więc w sekretną melodię obecną we wszystkim, co Cię otacza.

Życzę Ci wielobarwnej palety zainteresowań, dzięki którym dane Ci będzie spotykać innych ludzi. Kto pielęgnuje swoje zainteresowania, znajdzie zainteresowanie u innych.

Życzę Ci błędów które się da naprawić i odwagi, aby pogodzić się z tymi, których nie da się naprawić. Nikt nie jest doskonały – a kto nie chce się z tym pogodzić, staje się bojaźliwy i zależny. Jeżeli jesteś otwarty na to, co nowe, będziesz uczył się przez całe życie, a uczymy się na swoich błędach.

Życzę Ci aby moje dobre myśli dotarły do Ciebie wszędzie tam, gdzie jesteś, niezależnie od tego, co akurat robisz.
źródło


dobranoc ;-)4 komentarze:

 1. W takim razie Agnieszko kolejnego dobrego roku Ci życzę-zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy;), no i pisz, bo się czyta!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wzajemnie kochana,mówisz że się czyta :) postaram się pisac więcej <3

   Usuń
 2. Przytłaczająca ilość... niech będzie miło, ot co!

  OdpowiedzUsuń

hmmm?