wtorek, 9 stycznia 2018

dzień dobry :)

Nie wiem jak to jest ale kiedy targają mną wątpliwości otwieram internet
i odpowiedź mam jak na dłoni

Przesadni myśliciele analizują wszystko, trzymają się szczegółów i szukają we wszystkim sensu. Nie znajdują w tym odpoczynku… Przeładowują swoje serce. W zasadzie na nich samych działa to destrukcyjnie.
Jeśli jesteś przesadnie analizującym myślicielem, prawdopodobnie traktujesz opinie ludzi zbyt poważnie i próbujesz zrozumieć, dlaczego dokładnie mówią, co mówią.
Jeśli masz również wrażliwe serce, to całe to przemyślenie prawdopodobnie doprowadza cię do szaleństwa, ponieważ próbujesz analizować wszystko, by wypaść dobrze w oczach innych.

Inną trudną prawdą o wrażliwych przesadnych myślicielach jest to, że widzą świat w czerni i bieli. Nie mogą być po środku i zadowolić się szarością. Nie potrafią odczuwać do połowy, podejść obojętnie do sprawy. Albo robią, albo nie, kochają lub nienawidzą, czują się całkowicie szczęśliwi lub całkowicie zdewastowani…

Jako tak wrażliwa i analizująca osoba czasami możesz być „zbyt” dla niektórych ludzi; zbyt sentymentalny, zbyt analizujący, zbyt emocjonalny, zbyt nerwowy, zbyt romantyczny. To cię zasmuci, ale musisz zdać sobie sprawę, że nie wszyscy nas polubią.

Jeśli tego nie zrozumiesz, zawsze będziesz czuł się jakbyś nigdzie nie pasował.

Inną częstą rzeczą u wrażliwych myślicieli jest to, że toczą wewnętrzną walkę o jakąś obecność w życiu, choć zazwyczaj nie czują się związani ze swoim środowiskiem lub ludźmi wokół nich. Dlatego rozwijają się, kiedy pracują samodzielnie lub gdy są odizolowani od swojej rutyny.

Pragną miłości przez większość czasu, ale sami nie lubią wychylać nosa po nic zbyt często. Ich serce jest kruche i pełne nadziei, więc kiedy nie dostają czułości, ich serce pęka.

Odcinają się potem od świata, ponieważ potrzebują czasu, by się uleczyć, nawet jeśli nie było to nic poważnego.
Zawsze próbują znaleźć sens we wszystkim: w bólu, w stracie, w błędach, na których się uczyli. Nie mogą po prostu żyć bez próby znalezienia odpowiedzi na pytania, które ich nurtują.

Mają specjalną więź ze Wszechświatem. Czasem ją czują, ale czasami czują się tak odlegli, jakby nie rozumieli już świata. Często wydaje się, że to oni są przeciwko wszystkiemu i to jest właśnie ta walka, w której nie muszą się dowiedzieć, jak wygrać.

Kiedy jesteś przesadnie myślącym o wrażliwym sercu możesz cierpieć na bezsenność, ponieważ twoje łóżko jest miejscem, w którym najgorsze myśli i lęki nawiedzają cię i przychodzą do ciebie. To tutaj kwestionujesz wszystko, co mówisz i wszystko, co robisz.

Jednak wrażliwi myśliciele charakteryzują się jednymi z najlepszych cech na świecie. Są to artystyczne, kreatywne i niepowtarzalne dusze! Mają niezwykły sposób myślenia, który może nie być kochany przez wszystkich, ale warto go jednak pokochać.

Mają wysoką inteligencję emocjonalną i dlatego wszystkie ich relacje, romantyczne czy nie, są głębokie i szczere.
źródło


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

hmmm?