niedziela, 28 stycznia 2018

niedzielaBliźniacze Dusze , jak Słońce i Księżyc.
Słońce oddaje z Miłością swą złocistą barwę i gaśnie każdego wieczora po to tylko by Księżyc mógł swoim blaskiem rozproszyć mroki nocy.
Wydawać się może, że nieustannie gonią jedno drugie i mijają w połowie drogi a Oni istnieją Światłem obydwoje w tym samym momencie .
   Patrząc w oczy Bliźniaczemu Płomieniowi , widzisz w nich skrywaną prawdę o Nim
gdy odważasz się zajrzeć w jego serce to odkrywasz tam jedynie siebie
    Pomiędzy BP dochodzi do wymiany energii. Odległość nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia. Oczywiście, że obecność fizyczna wzmaga intensywność tego zjawiska ale nie jest ona konieczna do wymiany energetycznej pomiędzy Bliźniaczymi Duszami. Połączenie to jest nierozerwalne i wywiera wpływ na obydwoje. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy , ze nasze decyzje , nasze myśli i działania odbiera na planie energetycznym nasz Bliźniak. Czyli gdy masz słabszy dzień, tego drugiego boli głowa lub dostajesz dreszczy gdy On próbuje Cię przywoływać.
     Ale to jest już powszechnie wiadomo.
Tym razem chcę zwrócić uwagę na te mniej przyjemne efekty współistnienia na poziomie jednej energii.
Efektem tworzenia jednej wiązki przekazu z Bliźniakiem jest także niejako współuzależnienie od jego nieuzdrowionych jeszcze lęków. Jednym z tych silniejszych jest lęk utraty . Ten lęk często hamuje i nawet stopuje działanie drugiego Bliźniaka .
  Projekt, np zawodowy nad którym pracujecie wytrwale nagle z niewytłumaczalnych powodów dostaje ktoś inny . Zaplanowana przeprowadzka czy wyjazd nie dochodzi do skutku . Stan finansów nie poprawia się choć otrzymaliście podwyżkę i pracujecie więcej . To tylko niektóre z przykładów. Ogólnie wrażenie, że coś lub ktoś (!) zatrzymuje Was tuż przed metą i pomimo włożonych wysiłków i starań nie możecie doprowadzić do zamierzonego finału.
Tak w ogólnym streszczeniu działać może energia Waszego Bliźniaka gdy jesteście Chaserem a On toczy właśnie walkę ze swoim cieniem.
Odwrotnie rzeczy się mają, gdy to Wy uciekacie. Szczęśliwe zbiegi okoliczności , zlecenia same wpadają w ręce i wszystko idzie jak po maśle  i jakby zupełnie bez Waszego wysiłku.
 Tak , to Wasz Bliźniak tak ładuje Wam baterie w fazie swojego osobistego powodzenia.
Jak to się dzieje?

Jeden z Bliźniaków zazwyczaj jest silniejszy energetycznie. To ten świadomy, najczęściej Chaser. To on popycha do działania Runnera i poprzez swój szybszy rozwój ciągnie go za sobą w górę . Toruje mu drogę i usuwa z niej przeszkody. Jednak przychodzi moment ,że Goniący potrzebuje więcej energii na realizację osobistych planów. No i wtedy u Runnera pojawia się lęk. Lęk, że może utracić Bliźniaka. Runner może wpaść w panikę i zablokuje energetycznie działania Chasera ,co ten drugi mocno odczuje w materii. Zatem pojawią się opisane sytuacje jak w akapicie powyżej.
   Większość tych Bliźniaków ,którzy są wyżej w rozwoju swoich duchowych darów doskonale wie ,że za tym wszystkim stoi niższa wibracja tego drugiego. A ci którzy nie byli pewni do tej pory swoich przypuszczeń właśnie znaleźli odpowiedź .
Więź jest nierozerwalna.
Tak , zgadzam się że może być ona niewygodna ,wręcz uciążliwa w codziennym życiu. Jednak poszukiwanie uwolnień ,odcięć za pomocą magii może tylko pogarszać sytuację. Ważne by zrozumieć, że to efekt działania strachu tego drugiego. Świadomy Bliźniak będzie starał się przypomnieć Mu że ich Miłość jest wieczna.
Od jego umiejętności telepatycznych i jego Mocy Osobistej zależeć będzie czy mu się to uda. Może nie być to łatwe, szczególnie gdy w relacji BP doszło już do odtrącenia i to być może nawet wielokrotnie.
Nie zapominajmy o sile Miłości Bezwarunkowej. Działając poprzez nią , dajemy najdoskonalsze z narzędzi naszej Duszy, by uzdrowiła swe rany. Tyko Miłość ma siłę ukazania Światła Duszy i transformacji jej tak ,by stała się Arcydziełem
 Gdy czujesz na planie mentalnym że Twój BP prosi Cię o wsparcie ,okaż Mu je. A gdy działa w Twojej materii jak hamulec , pozwól Mu zaistnieć w Twojej przestrzeni duchowej jako współtwórcy w działaniu.
 Gdy poczuje absolutną Jedność z Tobą, jego energie przestaną Cię zatrzymywać a świat stanie przed Tobą otworem

źródło


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

hmmm?